Numedalslaget i Oslo
 
Firmainfo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Medlemskontingent
 
Under 14 år: kr 50

14-25 år: kr 160

Over 26 år: kr 320
 
Bi-medl: kr 160
(medl i anna lag)

 

 

Send en
melding til en av
styre-medlemmene
så vi får registrert
din E-postadresse.

Tillitsvalgte i 2017
12. mars 2017
Trykk på "les hele saken" for å se lista over tillitsvalgte for 2017.
   

Styret:

 

Tlf.

Kasserar:

Svein Aasen

48 29 99 81

 

Haugerudhagan,58, 0673 Oslo

 
 

e-post: svein.aasen@multiconsult.no

 

Styremedlemmer:

Ragnhild Landerud

45 01 91 36

 

Kongeveien 45,1412 Sofiemyr

 
 

e-post: rilanderud@gmail.com

 
 

Nils Øyvind Bergset

41 63 95 67

 

Otto Ruges vei 35 B, 1361 ØSTERÅS

 
 

e-post:niloberg@online.no

 
 

Kjersti Aasen  

98 06 21 65

 

Erlendsvei 48, 0669 Oslo

 
 e-post: aasenkjersti@gmail.com 
    

Bjørg Undebakke

97 75 40 18

 

Fallanveien 30 B, 0495 Oslo

 
 

e-post: bjorg.tora.undebakke@gmail.com

 

Varamedl.:

Tormod Haug

908 54 279

 
 Borgentoppen 72, 1388 BORGEN
 
 

 e-post: tormod.s.haug@gmail.com

 
   
 Hyttestyre:

Levor Traaen

67 13 47 19

 

Tillesløkka 13, 1349 Rykkin

 
 e-post: levorj@start.no 
 

Walborg Tuft

93 26 23 56

 

Havreveien 9, 0686 Oslo

 
e-post: wutuft@gmail.com    
     

Sigrid Prestmoen Talleraas

90 01 99 70
Kittelsensvei 72, 1415 Oppegård
e-post: sigrid.talleraas@hotmail.com
Tormod Haug908 54 279

 



Revisor:

Aasmund Flo

91 62 78 71

 

Fallanveien 30 B, 0495 Oslo

 

  

Hedersmerke/

Fortjenestemerke

Svein Aasen 

48 29 99 81

 

Levor Traaen

67 13 47 19

   

Lotterifond:

Walborg Tuft

93 26 23 56

 

Knut Kjønaas

41 33 42 00

  Sundstredet 126, 1531 MOSS 
  e-mail: k.kjonaas@rybeltron.no 

 

Nils Øyvind Bergset

41 63 95 67

   

Valkomite:

Ragnhild Landerud

 
 

Kjersti Aasen

 
 

Bjørg Undebakke

 
Nyheter
Råkåfiskfesten

2018
 
Røa samfunnshus

Laurdag 27. januar
 
Støtt laget gjennom
grasrotandelen til
Norsk Tipping!

Registrere
organisasjonsnummeret
995 067 781.
 
Eller ta med
dette vedlegget
til kommisjonæren.
 

Lagets adresse: Numedalslaget i Oslo, Nordahl Bruns gt. 22, 0165 OSLO

Postgiro: 0530 19 32474

Laget er tilslutta Bygdelagssamskipnaden (BLS) og Noregs Ungdomslag (NU)