Numedalslaget i Oslo
 
Firmainfo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Medlemskontingent
 
Under 14 år: kr 50

14-25 år: kr 160

Over 26 år: kr 320
 
Bi-medl: kr 160
(medl i anna lag)

 

 

Send en
melding til en av
styre-medlemmene
så vi får registrert
din E-postadresse.

Tillitsvalgte i 2014
28. februar 2014
Trykk på "les hele saken" for å se lista over tillitsvalgte for 2014.
   

Styret:

 

Tlf.

Kasserar:

Svein Aasen

48 29 99 81

 

Haugerudhagan,58, 0673 Oslo

 
 

e-mail:svein.aasen@multiconsult.no

 

Styremedlemmer:

Ragnhild Landerud

45 01 91 36

 

Kongeveien 45,1412 Sofiemyr

 
 

e-mail:rilanderud@gmail.com

 
 

Nils Øyvind Bergset

41 63 95 67

 

Otto Ruges vei 35 B, 1361 ØSTERÅS

 
 

e-mail:niloberg@online.no

 
 

Kjersti Aasen  

98 06 21 65

 

Erlendsvei 48, 0669 Oslo

 
 

Lars Peder Larsgård

91 75 82 65

 

Jenshaugvn.11,1363 Høvik

 
 

e-mail:lars-peder@larsgaard.com  

 

Varamedl.:

Bjørg Undebakke

97 75 40 18

 

Starvn. 76 A, 1088 Oslo

 
 

e-mail:bjorg.tora.undebakke@nrk.no

 
   

Hyttestyre:

Lars Peder Larsgård

91 75 82 65

 

Levor Traaen

67 13 47 19

 

Tillesløkka 13, 1349 Rykkin

 
 levorj@start.no 
 

Walborg Tuft

93 26 23 56

 

Skøyenåsvn. 9 C, 0686 Oslo   

 
e-mail: wutuft@gmail.com    
     

Sigrid Prestmoen Talleraas

90 01 99 70
Kittelsensvei 72, 1415 Oppegård
sigrid-p.talleraas@telenor.com
   

Folkedansgruppa:

Nils Øyvind Bergset (leiar)

41 63 95 67

 

Svein Aasen

48 29 99 81

 

Kenneth de Gala

99 64 28 09

 

Gamle Bygdev.168D,1284 Oslo

 
 

e-mail: kenneth@degala.no

 
 

Kjersti Aasen

98 06 21 65

   

Redaksjon

Lars Peder Larsgård

91 75 82 65

Numedølen

Kjersti Aasen

 

 

Nils Øyvind Bergset

41 63 95 67

 

 

Revisor:

Aasmund Flo

91 62 78 71

 

Starvn. 76A, 1088 Oslo

 

   

Hedersmerke/

Fortjenestemerke

Jøran Strysse
3628 VEGGLI

32 74 63 60

 

Levor Traaen

67 13 47 19

   

Lotterifond:

Walborg Tuft

93 26 23 56

 

Knut Kjønaas

41 33 42 00

  Sundstredet 126, 1531 MOSS 
  e-mail: k.kjonaas@rybeltron.no 

 

Nils Øyvind Bergset

41 63 95 67

   

Valkomite:

Ragnhild Landerud

 
 

Kjersti Aasen

 
 

Bjørg Undebakke

 
Nyheter
Råkåfiskfesten

2018
 
Røa samfunnshus

Laurdag 27. januar
 
Støtt laget gjennom
grasrotandelen til
Norsk Tipping!

Registrere
organisasjonsnummeret
995 067 781.
 
Eller ta med
dette vedlegget
til kommisjonæren.
 

Lagets adresse: Numedalslaget i Oslo, Nordahl Bruns gt. 22, 0165 OSLO

Postgiro: 0530 19 32474

Laget er tilslutta Bygdelagssamskipnaden (BLS) og Noregs Ungdomslag (NU)